Hakkımızda

Faaliyetine ilk olarak Ankara’da başlayan şirketimiz daha sonra İstanbul merkez ofis ve Hem Ankarada hemde İstanbulda Showroom kurarak Müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Binek, SUV, hafif ticari ve Ticari araçların Taşıma sistemleri üzerine çözümler sunmaktadır. Şu anda üç büyük Avrupa markasının Türkiye distribütörlüğünü yapan şirketimiz, ayrıca imalat ile ürün yelpazesini desteklemektedir. Distribütörü olduğumuz markalar Dünya otomobil markalarına OEM olarak taşıyıcı sistem ve ekipmanlarını üretmektedir. Bu markalardan bazıları ; BMW, Mercedes, Volswagen, Renault, Ford, Audi, Chevrolet, Hyundai, Opel, Kia, Suzuki, Mitsubishi, Porsche, Jaguar….vs. Showroomlarımızda müşterilerimize ürünlerimizi sergilemenin yanı sıra montaj hizmetide verilmektedir. Şehir dışında bulunan müşterilerimiz için peşin, kredi kartı ve taksitli ödeme seçenekleri ile adrese teslim uygun kargo anlaşmalı fiyatlarımızla ürünlerimizi gönderiyoruz. Montajı çok kolay olan bu sistemleri, içinden çıkan montaj klavuzu ile kendileri yardım almadan çok kolayca yapabiliyorlar. Kurumsal olarak, başta otomobil bayileri olmak üzere, çeşitli kamu ve özel kurumlara hizmet veriyoruz. Aşağıda rferanslarımızı görebilirsiniz.

VİZYONUMUZ

       BagajMarket’in yıllardır süregelen başarısı asla ödün vermediği kalite felsefesine bağlı. Dolayısıyla bu anlamda yaptığı yatırımlarıyla her geçen gün büyüyen firmamız kalite çizgisini de aynı kararlılıkla yükseltmeye devam ediyor. Her zaman eğitimi esas alarak çağdaş teknolojinin gereklerini yerine getirmek ve geleneksel değerlerimizi koruyarak modern dünyanın kabul gördüğü çizgiyi yakalamak felsefesiyle hareket ediyoruz.     

MİSYONUMUZ

       Gelişmeyi ve büyümeyi sürekli hale getirerek her anlamda kurumsal yapıyı oluşturmak. Kurulduğumuz günden itibaren edindiğimiz tecrübelerimizi gelecek kuşaklara aktararak Otomotiv sektöründe aranılan saygın bir firma olarak yeni projelere imza atmak. Yurtiçi ve yurtdışı projeleriyle Bagajmarket’in marka değerini yükseltip çağdaş ve ekonomik çözümler üretmektir.     

REFERANSLAR

Tüm otomobil markalarına destek vermekteyiz.